Thank you so much. Very friendly and experts in Clean Cosmetics, fantastic brand collection. I definitely recommended for your Skincare routines
Sophie26/07/2024
Το καλύτερο κατάστημα για καλλυντικά
Ευγενέστατοι πάντα και εξυπηρετικοί. Ψαγμένοι στις επιλογές τους ! Όλα τα προϊόντα που εχω δοκιμάσει είναι εξαιρετικά
Αννυ17/07/2024
Answer:
ευχαριστούμε πολύ!!!!
Premium e-shop for premium buyers!
Προσωπικά το λάτρεψα! Άπειρα προϊόντα, ψαγμένα, απο εταιρείες που ομολογώ ότι δεν τις γνωρίζω αλλά θα δοκίμαζα πολύ ευχαρίστως καθώς ότι πήρα σαν δείγμα στην πρώτη μου αγορά με ενθουσίασε. Άμεση εξυπηρέτηση και αποστολή, προσεγμένο packaging, εθιστικά αρωματισμένο με το Sel Marine που μπορώ να πω πως ερωτεύθηκα και είμαι έτοιμη ήδη για την επόμενή μου αγορά!\r\nΕυχαριστώ ΜΙΜΟΣΑ!
Άννα Π.13/06/2024
Answer:
Κι εμείς, σε ευχαριστούμε πολύ!!!!
Τα προϊόντα είναι υψηλής ποιότητας!
Τρελαίνομαι κάθε φορά που μου έρχεται ένα δεμα από ΜΙΜΟΣΑ!! Πάντα μυρίζει υπέροχα και τα δωράκια είναι πολύ όμορφα! Το προσωπικό σημείωμα είναι πολύ γλυκό!
Sofia28/05/2024
Answer:
muchas gracias
Amazing experience
These 2 guys are just so great. The way they advise you with kindness, accordingly to your skin type, provides such a safe place ! I 200% recommend.
Lau13/05/2024
Answer:
thank you ssooo much
Σούπερ Online
Η εμπειρία μου πολύ θετική. Είναι πολύ εξυπηρετικοί σε ότι ζητήσεις . Το πακέτο ηρθε με δωράκια. Το εκτιμώ αφάνταστα Μπράβο!
STR23/04/2024
..
Τόσο ο χώρος, όσο και οι άνθρωποι σε αγκαλιάζουν από την πρώτη στιγμή. Με σεβασμό και φροντίδα για την επιδερμίδα και για σένα! Υπέροχη εμπειρία..\r\n
ΟΥΡΑΝΙΑ19/04/2024
Φοβερό κατάστημα
Πρώτη φορά αγόρασα από την Mimosa και σίγουρα θα ξαναπάρω! Έχουν εκπληκτικά και ψαγμένα προϊόντα. Χίλια μπράβο σας! Η αποστολή επίσης μου ήρθε πολύ γρήγορα (μέσα σε 2 μέρες), πιο γρήγορα δηλαδή και από αγορές που έχω κάνει εντός Αθηνών! Τέλος ο τρόπος που αποστέλλουν τις παραγγελίες είναι τέλειο ?❤️ Πείτε μου με τι το ψεκάζετε;; ?
Mimi 16/04/2024
Answer:
Σε ευχαριστούμε για τα πολύ όμορφα λόγια σου. Όσο για το αρωματισμένο κούτι, θα σου έχουμε αφήσει σημείωση στο μέσα μέρος στο άνοιγμα Να το απολαύσεις! Μάριο και Στρατής
Το καλυτερο!
Γεμάτοι ευγενια,μη διστάσετε να τηλεφωνησετε σε περιπτωση που έχετε αποριες: θα σας προσανατολισουν σε αυτό που χρειάζεστε και όχι σε ότι θέλουν να πουλησουν. Όμορφες συσκευασίες δεμάτων, οικολογικές και γρήγορη παραλαβη . Συνεχίστε έτσι παιδια !
Lengo28/02/2024
Τους αγαπώ
Πολυ καλή εξυπηρέτηση κ ποιοτικά προϊόντα
Κυριακή Π.25/02/2024
Καταστημα
Για το κατάστημα δεν ξέρω γτ έκανα διαδικτυακά την αγορά μου αλλά είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη!
Ευη21/02/2024
Αγαπημένο
Φοβερή εξυπηρέτηση με πολυ μεγάλη ποικιλία προιοντων
Μαρινα19/02/2024
Οκ
Οκ
Vas18/02/2024
Χαρης Γ.
Τα παιδιά από τη ΜΙΜΟΣΑ. Αν δεν έχετε την τύχη να τα γνωρίσετε από κοντά, γνωρίστε τα προιόντα τους. Φανταστική πολύ ψαγμένη συλλογή skincare και wellness. Ένα διαμαντάκι.
Χάρης16/02/2024
Σ.Κ
Τοπ κατάστημα καλλυντικών. Γνωρίστε το, αξίζει η συλλογή προϊόντων.
Στρατής 08/02/2024
Το Συνιστώ σε όλους, το MIMOSA
Τέλεια προϊόντα! Τελεια εξυπηρέτηση Ήρθαν γρήγορα στο νησί που μένω Σε πανέμορφο πακέτο αρωματισμένο!❤️
Kelly28/01/2024
love!!!!!
Αγαπημένοι μου είστε υπέροχοι!!! Αγαπάτε αυτο που κάνετε και αυτο αντανακλάται ακόμα και στα προϊόντα!!!!Σας αγαπω!!!!
Κίρκη24/01/2024
minosa
αγόρασα με αντικαταβολή, ηρθε πιο γρηγορά απο οτι υπολόγιζα, σε ενα όμορφο και μυρωδάτο κουτι με ευχαριστήρια κάρτα και δώρο 4 δειγματικά. σας ευχαριστώ!
Thank you so much. Very friendly and experts in Clean Cosmetics, fantastic brand collection. I definitely recommended for your Skincare routines
Ευγενέστατοι πάντα και εξυπηρετικοί. Ψαγμένοι στις επιλογές τους ! Όλα τα προϊόντα που εχω δοκιμάσει είναι εξαιρετικά
ευχαριστούμε πολύ!!!!
Προσωπικά το λάτρεψα! Άπειρα προϊόντα, ψαγμένα, απο εταιρείες που ομολογώ ότι δεν τις γνωρίζω αλλά θα δοκίμαζα πολύ ευχαρίστως καθώς ότι πήρα σαν δείγμα στην πρώτη μου αγορά με ενθουσίασε. Άμεση εξυπηρέτηση και αποστολή, προσεγμένο packaging, εθιστικά αρωματισμένο με το Sel Marine που μπορώ να πω πως ερωτεύθηκα και είμαι έτοιμη ήδη για την επόμενή μου αγορά!\r\nΕυχαριστώ ΜΙΜΟΣΑ!
Κι εμείς, σε ευχαριστούμε πολύ!!!!
Τρελαίνομαι κάθε φορά που μου έρχεται ένα δεμα από ΜΙΜΟΣΑ!! Πάντα μυρίζει υπέροχα και τα δωράκια είναι πολύ όμορφα! Το προσωπικό σημείωμα είναι πολύ γλυκό!
muchas gracias
These 2 guys are just so great. The way they advise you with kindness, accordingly to your skin type, provides such a safe place ! I 200% recommend.
thank you ssooo much
Πρώτη φορά αγόρασα από την Mimosa και σίγουρα θα ξαναπάρω! Έχουν εκπληκτικά και ψαγμένα προϊόντα. Χίλια μπράβο σας! Η αποστολή επίσης μου ήρθε πολύ γρήγορα (μέσα σε 2 μέρες), πιο γρήγορα δηλαδή και από αγορές που έχω κάνει εντός Αθηνών! Τέλος ο τρόπος που αποστέλλουν τις παραγγελίες είναι τέλειο ?❤️ Πείτε μου με τι το ψεκάζετε;; ?
Σε ευχαριστούμε για τα πολύ όμορφα λόγια σου. Όσο για το αρωματισμένο κούτι, θα σου έχουμε αφήσει σημείωση στο μέσα μέρος στο άνοιγμα Να το απολαύσεις! Μάριο και Στρατής
Τέλεια προϊόντα! Τελεια εξυπηρέτηση Ήρθαν γρήγορα στο νησί που μένω Σε πανέμορφο πακέτο αρωματισμένο!❤️